Jdi na obsah Jdi na menu
 


Turniej MSz Tenisa stołowego i Pexeso 29.3.2019

Dnia  29.03.   w popołudniowych godzinach murami naszej szkoły niós się gwar i wesoły śmiech. Jak corocznie bowiem  dzieci szkolne i przedszkolne, lecz również rodzice i absolwenci naszej szkoły, zmierzyli swe siły w tadycyjnym turnieju. Młodsze dzieci walczyły między sobą w grze Pexeso, zaś starsze dzieci i dorośli pokazali swe zdolności sportowe w tenisie stołowym. Jak zawsze obecność na tej imprezie była liczna – aż 52 zawodników, atmosfera bardzo wesoła i przyjazna a wszystkim zawodnikom dopisywał dobry humor. Każdy z uczestników wywalczył sobie jakąś nagrodę, żegnaliśmy się zatem w późnych wieczornych godzinach z uśmiechami na twarzach.

Turniej nie odbył by się bez pomocy arbitrów Jadzi Onderek, Jitki Pilch, Huga Hlávki, naszego sympatyka i absolwenta Jakuba Krainy a w szczególności pani dyrektor Maryli Hlávka Krainy, która cały turniej zorganizowała.

Serdecznie dziękujemy!!!!